Par mums

 

Latvijas Riska Vadības asociācija (LRVA) ir nepolitiska un nekomerciāla organizācija, kas dibināta 2006.gada 11. aprīlī apvienojoties vadošajiem industriālā riska ekspertiem.

Nepieciešamība pēc šādas organizācijas izveides radās dēļ nesakārtotības industriālo risku novērtēšanas un vadīšanas jomā. Šo nesakārtotību veicina vienotas izpratnes un pieejas riska vadības jautājumiem trūkums, gan valsts pārvaldes institūcijās, gan risku jomā strādājošo ekspertu, gan uzņēmumu starpā.


LRVA dibinātāji saprata, ka, lai arī perspektīvā un starptautiski populārā, tomēr risku vadības jomā nav sagaidāma attīstība, ja šī joma netiks sakārtota, bet atstāta pašplūsmā un nolēma apvienot savas zināšanas un pieredzi riska vadības jomas attīstīšanā. Darbojoties kopā mums ir daudz lielākas izredzes sasniegt vēlamo rezultātu, īstenojot kopējās idejas un atbalstot citu ieceres riska vadības jomā.


LRVA cer iesaistīt arvien jaunus un aktīvus biedrus - riska nozarē strādājošos ekspertus, komercsabiedrības, valsts institūcijas u.c., kas veicinās un popularizēs risku vadības attīstību, padarot to kā vienu no efektīviem tautsaimniecības attīstības instrumentiem.